Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–24 z 69 wyników

Smarthome Xiaomi

Jakie produkty zawiera oferta inteligentnych urządzeń smarthome Xiaomi?

Xiaomi smarthome to nowoczesne i inteligentne urządzenia dla Twojego domu. Wyposażone w funkcjonalności i czujniki, które ułatwiają codzienne życie. Wśród nich znajdziemy oświetlenie, akcesoria AGD, systemy bezpieczeństwa i wiele innych inteligentnych urządzeń, dzięki którym mieszka i żyje się przyjemniej. Najbardziej popularnymi w naszym sklepie internetowym są zdecydowanie szczoteczki soniczne oraz różnego typu roboty sprzątające i odkurzacze. Posiadamy w ofercie także oczyszczacze powietrza, routery czy bardzo przydatne w ostatnich tygodniach – sterylizatory telefonów. Znajdziecie u nas także lampki i wagi oraz automatyczne dozowniki do mydła.

smarthome xiaomi

Co jeszcze znajdziesz w smarthome Xiaomi?

Inteligentny odkurzacz odkurzy podłogę w całym domu, a po zakończonej pracy sam powróci do ładowarki, aby się naładować. Robot Xiaomi posiada kilkanaście czujników wykrywających położenie sprzętów, skanujących otoczenie 1800 razy na sekundę. Dzięki czemu tworzy wirtualną mapę pozwalającą na sprawnie poruszanie się po mieszkaniu.Bezpieczny dom to kluczowa sprawa, zwłaszcza gdy wyjeżdża się na wakacje.  W tym przypadku idealnie sprawdzi się kamera IP Xiaomi, transmitująca obraz za pośrednictwem połączenia WiFi i sterowana za pomocą urządzeń mobilnych. Ta niewielka i łatwa w montażu kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 1080p. Posiada również szerokokątny obiektyw o kącie rejestrowania 110 stopni.

Inteligentna żarówka świeci przyjemnym dla oczu światłem o temperaturze 4000 K i można w niej dowolnie zmieniać natężenie oświetlenia za pomocą aplikacji. Bardzo długi okres użytkowania wynosi 11 lat. Oznacza to, że jest ekologiczna i nie trzeba jej często wymieniać. Posiada także zabezpieczenia przed przepięciami i jest energooszczędna.

inteligentne urządzania - smart home

Inne produkty z oferty Smarthome Xiaomi

Oczyszczacz powietrza Xiaomi w standardowym trybie potrafi przefiltrować do 330 m sześciennych powietrza na godzinę. Usuwając z niego zanieczyszczenia takie jak kurz, dym papierosowy, roztocza, pyłki drzew. Skuteczną filtrację gwarantują trzyetapowe wymienne filtry HEPA. Które wykonane są z włókna węglowego. Jako instalacja inteligentnego domu, posiada wiele trybów pracy, takich jak automatyczny, nocny i intensywny. Można nim sterować aplikacją na telefon.