Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–24 z 100 wyników

Produkty Xiaomi idealne dla domu!

Xiaomi oferuje nie tylko rewelacyjne telefony. W swojej ofercie posiada również szerokie portfolio inteligentnego sprzętu dla domu, który ułatwia codzienne życie. Wśród nich znajdziemy oświetlenie, akcesoria AGD, systemy bezpieczeństwa. Oraz wiele innych inteligentnych urządzeń, dzięki którym mieszka i żyje się przyjemniej.

Odkurzacz do roztoczy UV Deerma CM800

Inteligentny odkurzacz odkurzy podłogę w całym domu, a po zakończonej pracy sam powróci do ładowarki, aby się naładować. Robot Xiaomi posiada kilkanaście czujników wykrywających położenie sprzętów. skanujących otoczenie 1800 razy na sekundę, dzięki czemu tworzy wirtualną mapę pozwalającą na sprawnie poruszanie się po mieszkaniu.

Jaką jeszcze elektronikę dla domu polecamy?

Bezpieczny dom to kluczowa sprawa, zwłaszcza gdy wyjeżdża się na wakacje.  Bardzo dobrym rozwiązaniem będą tutaj  rozwiązania smarthome Xiaomi. W tym przypadku idealnie sprawdzi się kamera IP Xiaomi. transmitująca obraz za pośrednictwem połączenia WiFi i sterowana za pomocą urządzeń mobilnych. Ta niewielka i łatwa w montażu kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 1080p. Posiada szerokokątny obiektyw o kącie rejestrowania 110 stopni.

Inteligentna żarówka świeci przyjemnym dla oczu światłem o ciepłej temperaturze. Można w niej dowolnie zmieniać natężenie oświetlenia, oraz kolory za pomocą aplikacji Mi Home. Bardzo długi okres użytkowania wynosi 11 lat, co oznacza, że jest ekologiczna i nie trzeba jej często wymieniać. Posiada także zabezpieczenia przed przepięciami i jest energooszczędna.

Standardowym trybie potrafi przefiltrować do 330 m sześciennych powietrza na godzinę, usuwając z niego zanieczyszczenia takie jak kurz, dym papierosowy, roztocza, pyłki drzew. Skuteczną filtrację gwarantują trzyetapowe wymienne filtry HEPA wykonane z włókna węglowego. Jako instalacja inteligentnego domu, posiada wiele trybów pracy, takich jak automatyczny, nocny i intensywny. Można nim sterować aplikacją na telefon. Zobaczcie już teraz jakie są dostępne odkurzacze Xiaomi w naszym sklepie internetowym. Możecie wybrać albo inteligentne roboty albo ręczne np. pionowe odkurzacze Xiaomi lub innych marek. Sprawdź!

Jeśli interesują Cię produkty dla domu być może również zainteresują Cię takie dla biura lub programy dla firm najlepszych producentów. Zobacz inne produkty w naszym sklepie internetowym i zamów z dostawą do domu.