Xiaomi oferuje nie tylko rewelacyjne telefony. W swojej ofercie posiada również szerokie portfolio inteligentnego sprzętu dla domu, który ułatwia codzienne życie. Wśród nich znajdziemy oświetlenie, akcesoria AGD, systemy bezpieczeństwa. Oraz wiele innych inteligentnych urządzeń, dzięki którym mieszka i żyje się przyjemniej.

Inteligentny odkurzacz odkurzy podłogę w całym domu, a po zakończonej pracy sam powróci do ładowarki, aby się naładować. Robot Xiaomi posiada kilkanaście czujników wykrywających położenie sprzętów. skanujących otoczenie 1800 razy na sekundę, dzięki czemu tworzy wirtualną mapę pozwalającą na sprawnie poruszanie się po mieszkaniu.

Bezpieczny dom to kluczowa sprawa, zwłaszcza gdy wyjeżdża się na wakacje.  W tym przypadku idealnie sprawdzi się kamera IP Xiaomi. transmitująca obraz za pośrednictwem połączenia WiFi i sterowana za pomocą urządzeń mobilnych. Ta niewielka i łatwa w montażu kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 1080p. Posiada szerokokątny obiektyw o kącie rejestrowania 110 stopni.

Inteligentna żarówka świeci przyjemnym dla oczu światłem o ciepłej temperaturze. Można w niej dowolnie zmieniać natężenie oświetlenia, oraz kolory za pomocą aplikacji Mi Home. Bardzo długi okres użytkowania wynosi 11 lat, co oznacza, że jest ekologiczna i nie trzeba jej często wymieniać. Posiada także zabezpieczenia przed przepięciami i jest energooszczędna.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi w standardowym trybie potrafi przefiltrować do 330 m sześciennych powietrza na godzinę, usuwając z niego zanieczyszczenia takie jak kurz, dym papierosowy, roztocza, pyłki drzew. Skuteczną filtrację gwarantują trzyetapowe wymienne filtry HEPA wykonane z włókna węglowego. Jako instalacja inteligentnego domu, posiada wiele trybów pracy, takich jak automatyczny, nocny i intensywny. Można nim sterować aplikacją na telefon.

Showing 1–24 of 27 results

Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2

1,699.00 

Czujnik odległości Laser (LDS) skanuje otoczenie o 360 stopni, 1800 razy na sekundę, aby dokładnie odwzorować wnętrza domu. Trzy procesory śledzą ruchy w czasie rzeczywistym, a algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM) oblicza najbardziej optymalną drogę czyszczenia. Korzystając z aplikacji Mi Home, możesz włączyć i zdalnie sterować robotem, zmienić tryby czyszczenia i ustawić harmonogramy. Dodatkowo, potężny bezszczotkowy silnik prądu stałego Nidec, główna szczotka z regulowaną wysokością i akumulator litowo-jonowy 5200 mAh którego wystarcza na 2,5 godziny czyszczenia!  Kup Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2, i brud nie będzie miał szans!

Lampka USB

9.00 

Xiaomi USB Lamp to idealny prezent na każdą okazję. Zadbaj o swoje oczy podczas czytania, zabierz miniaturową lampkę ze sobą gdziekolwiek się wybierasz.