Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Powerbanki Xiaomi | Powerbanki Baseus

Powerbanki Xiaomi oraz powerbanki Baseus

Powerbanki Xiaomi to urządzenia pomagające w awaryjnych sytuacjach (brak dostępu do źródła zasilania) podładować nasz smartfon Xiaomi. Oczywiście z pomocą powerbanka naładujemy też inne urządzenia: tablety, zegarki Amazfit, opaski Mi Band, a nawet laptopy. Powerbank to po prostu dodatkowa bateria, którą możesz podłączyć do swojego urządzenia elektronicznego w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdza się na różnego rodzaju wycieczkach np. w górach, nad jeziorem, namiotem czy po prostu w drodze. Niestety nadal gniazdka nie są regułą w autobusach czy pociągach. 

Najważniejsze cechy, które musimy wziąć pod uwagę kupując powerbank:

Niezmiernie kluczowa jest liczba złączy USB (powerbanki Xiaomi – zawsze ma dwa, pozwala to na ładowanie w jednym czasie dwóch urządzeń, np. telefon Xiaomi oraz Opaska Mi Band). Kolejną cechą, na którą zwracamy uwagę to prąd ładowania, konkretne porty mogą różnić się między sobą mocą ładowania ( powerbank Xiaomi ma opcję QUICK CHARGE), im większe natężenie tym szybsze ładowanie np. Xiaomi Redmi NOTE 9 Pro, które jest podłączone do tego złącza.

Dość przydatną funkcją jest wskaźnik poziomu naładowania (power reserve) najczęściej jest to pomiar oparty na 4 diodach LED.

Baseus Gentleman power bank ładowarka 10000mAh

Wybierz swój power bank Xiaomi lub innej marki w naszym sklepie internetowym!

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji kluczowymi kryteriami wyboru powinny być – wielkość baterii, cena i kolor. W naszym sklepie internetowym z łatwością dobierzesz powerbank wedle swoich różnych preferencji. Posiadamy powerbanki także w innych kolorach niż srebrny czy czarny np. różowy i niebieski. Znajdziesz u nas także powerbanki Xiaomi oraz innych marek z różnymi bateriami. Jednak na tym się nie kończy asortyment w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz u nas także inne akcesoria np. szkła i folie ochronne, ładowarki czy słuchawki oraz głośniki. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi kategoriami.

bezprzewodowa ładowarka

Który powerbank Xiaomi wybrać?

Na to pytanie nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od Twojego budżetu oraz oczekiwań dotyczących wytrzymałości baterii czyli po prostu jej mocy. Trochę mniej dla naszych klientów istotna jest kolorystyka czy sam design jakie mają powerbanki Xiaomi. Wynika to oczywiście z tego, że klienci rzadko pokazują jak wyglądają ich powerbanki starając się je doładowywać w dyskretnych miejscach. A Ty jaki masz power bank? Czy znajdziesz u nas lepszy? Całkiem możliwe dlatego zachęcamy do przejrzenia całej oferty w tej kategorii.