Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Powerbanki Xiaomi

Powerbanki Xiaomi to urządzenia pomagające w awaryjnych sytuacjach (brak dostępu do źródła zasilania) podładować nasz smartfon Xiaomi. Oczywiście z pomocą powerbanka naładujemy też inne urządzenia: tablety, zegarki Amazfit, opaski Mi Band, a nawet laptopy. Powerbank to po prostu dodatkowa bateria, którą możesz podłączyć do swojego urządzenia elektronicznego w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdza się na różnego rodzaju wycieczkach np. w górach, nad jeziorem, namiotem czy po prostu w drodze. Niestety nadal gniazdka nie są regułą w autobusach czy pociągach. 

Najważniejsze cechy, które musimy wziąć pod uwagę kupując powerbank:

Niezmiernie kluczowa jest liczba złączy USB (powerbanki Xiaomi – zawsze ma dwa, pozwala to na ładowanie w jednym czasie dwóch urządzeń, np. telefon Xiaomi oraz Opaska Mi Band). Kolejną cechą, na którą zwracamy uwagę to prąd ładowania, konkretne porty mogą różnić się między sobą mocą ładowania ( powerbank Xiaomi ma opcję QUICK CHARGE), im większe natężenie tym szybsze ładowanie np. Xiaomi Redmi NOTE 9 Pro, które jest podłączone do tego złącza. Dość przydatną funkcją jest wskaźnik poziomu naładowania (power reserve) najczęściej jest to pomiar oparty na 4 diodach LED.

Wybierz swój power bank Xiaomi lub innej marki w naszym sklepie internetowym!

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji kluczowymi kryteriami wyboru powinny być - wielkość baterii, cena i kolor. W naszym sklepie internetowym z łatwością dobierzesz powerbank wedle swoich różnych preferencji. Posiadamy powerbanki także w innych kolorach niż srebrny czy czarny np. różowy i niebieski. Znajdziesz u nas także powerbanki Xiaomi oraz innych marek z różnymi bateriami. Jednak na tym się nie kończy asortyment w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz u nas także inne akcesoria np. szkła i folie ochronne, ładowarki czy słuchawki oraz głośniki. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi kategoriami.