Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Kable USB Xiaomi

Kable USB do Xiaomi – sklep internetowy, sklep online

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także różne kable USB i inne akcesoria. Będą one przydatne dla Twojej elektroniki, smartfonów czy smartwatchy. Poznaj opinie i ceny tych produktów, a następnie zamów z dostawą do domu w naszym sklepie online.

Kable USB przenoszą zasilanie i dane do urządzeń, które tego wymagają, i zapewniają natychmiastowe połączenie między urządzeniami peryferyjnymi a komputerami głównymi.

Trzy najbardziej popularne końcówki kabli to obecnie USB A, C i mikro.

Złącze USB-A jest prawdopodobnie najbardziej znanym z portów USB. Jest prostokątny i służy do łączenia większości używanych obecnie urządzeń peryferyjnych, w tym telefonów komórkowych, myszy i kontrolerów gier, z urządzeniem hosta, takim jak komputer lub koncentrator ładowania. To złącze można włożyć do portu USB-A tylko w jeden sposób i jest kompatybilne ze wszystkim, od USB 1.0 do najnowszego standardu USB.

USB-C to najnowsze osiągnięcie w łączności USB i przez wielu określane jako „przyszłościowe”. Ma małą i wszechstronną konstrukcję oraz możliwość przenoszenia wideo i danych. To pojedyncze złącze obsługuje wiele protokołów i może przenosić wszystko, od USB 1.1 do USB 3.2 Gen 2×2, a także DisplayPort i HDMI (przez tryby Alt) i Thunderbolt 3 (w laptopach wyposażonych w Thunderbolt 3). Po podłączeniu do urządzenia USB 3.1, USB-C może obsługiwać prędkości danych do 10 Gb / s. Ale dzięki Thunderbolt 3 USB-C zapewnia użytkownikom większą produktywność i możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, przenosząc prędkości do 40 Gb / si wystarczającą moc (do 100 W), aby naładować pełnowymiarową elektronikę.

sklep internetowy xiaomi - kabel

Micro USB to mały port znajdujący się w wielu urządzeniach mobilnych, w tym w telefonach komórkowych i tabletach. Może obsługiwać USB 2.0 i 3.0.

Często spotykane na:

Telefony komórkowe z systemem Android

Aparaty cyfrowe

Urządzenia GPS

Popularne stają się również kable 3w1 jak kabelki firmy Baseus. Łączą one porty micro-USB, USB-C i Lightning dla telefonów iPhone.