Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Szczoteczki soniczne Xiaomi!

Szczoteczki soniczne to obecnie jedne z najbardziej skutecznych narzędzi do czyszczenia zębów. Przekonaj się.

Inteligentna szczoteczka Xiaomi to obecnie najlepszy sposób na codzienną ochronę zębów przed próchnicą. Szczoteczka doskonale czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe, wybiela i nabłyszcza, usuwa kamień nazębny i zapewnia świeży oddech. Częstotliwość wibracji szczoteczki sonicznej może być kilkakrotnie wyższa niż szczoteczki elektrycznej. Szczoteczka elektryczna pracuje z częstotliwością ok. 7-8 tys. Obrotów na minutę, natomiast szczoteczka soniczna 5 razy szybciej.

Szczoteczki soniczne – co warto wiedzieć?

Ze względu na wysoką częstotliwość drgań pasta do zębów i woda są silnie napowietrzone. Powstające w ten sposób pęcherzyki powietrza wraz z substancją czyszczącą docierają tam, gdzie nie może dotrzeć ręczna szczoteczka do zębów. Szczoteczki Xiaomi są znacznie bardziej bezpieczniejsze dla szkliwa zębów i pomagają rozbijać płytkę nazębną (pomaga to zapobiegać tworzeniu się kamienia nazębnego powodującego rozwój chorób przyzębia).

Soniczna szczoteczka do zębów Mi Electric Toothbrush T500

Możesz również zobaczyć inne urządzenia soniczne do mycia twarzy i ciała. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Soniczna szczoteczka do twarzy inFace Xiaomi v2

Xiaomi inFace to soniczna szczoteczka (wodoodporna), która zapewnia dogłębne oczyszczanie skóry twarzy bez podrażnień.

Urządzenie nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, nawet bardzo wrażliwej. Łagodnie pillinguje martwy naskórek, odblokowuje pory oraz usuwa pozostałości makijażu, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia kumulujące się na twarzy.