Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kamery Xiaomi

Wybierz najlepsze kamery Xiaomi

Szukasz wysokiej jakości kamery Xiaomi lub innego producenta?

Zobacz kamery znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Znajdziesz u nas najnowsze i najlepsze kamery Xiaomi w przystępnych cenach.

Posiadamy wiele różnych modeli. Zarówno lekkie kamery sportowe jak i kamery do samochodów. 

Kamery sportowe w naszym sklepie internetowym

Kamery sportowe to gadżet, który pozwoli Ci uchwycić wszystkie ważne momenty podczas Twojej aktywności. Sportowe tryby nagrywania pozwolą na dłużej zachować cenne wspomnienia z wypraw, a także analizować przeprowadzone treningi!

Niewielkie kamery sportowe Xiaomi doskonale sprawdzają się podczas uprawiania każdej dyscypliny. Zachowaj na zawsze i podziel się z innymi swoimi dokonaniami oraz przeżyciami sportowymi. Nie ma znaczenia czy jeździsz na nartach, snobordzie, rowerze, deskorolce, rolkach czy motorze. Wysokiej jakości obraz 4K i full HD zapisze Twoje trasy i wyczyny w najwyżej jakości.

Kamera samochodowa Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Kamera samochodowa Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Znajdziesz u nas sportowe kamery Xiaomi oraz innych cenionych producentów w niezwykle niskich cenach. 

Kamery Xiaomi do samochodu

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie również różne kamery do samochodu. Pozwolą one wam stale rejestrować wydarzenia na drodze. W przypadku kolizji lub stłuczki będziecie posiadali potwierdzenie tego co miało miejsce. W ten sposób policja nie będzie miała problemów z ustaleniem sprawcy zdarzenia. Niestety coraz częściej na polskich i europejskich drogach dochodzi do nieprzyjemnych wydarzeń. Oprócz klasycznych stłuczek i łamania przepisów coraz częściej rejestrowane są także agresywne zdarzenia kierowców. Dochodzi do rękoczynów lub wyzwisk na drodze. Posiadając wysokiej jakości kamerę w samochodzie będziecie zabezpieczeni na takie sytuacje.

samochodowa kamera xiaomi

Zobacz opinie i poznaj ceny. W naszym sklepie online posiadamy także inny przydatny sprzęt współpracujący jak np. powerbanki czy ładowarki oraz kable usb. Oczywiście znajdziecie u nas także wiele innych ciekawych i innowacyjnych technologicznie produktów jak np. odkurzacze, smartfony i tablety oraz czujniki cząstek czy nawilżacze lub oczyszczacze powietrza. Sprawdź i zamów już dziś wybrane produkty online!