Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza Xiaomi

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza Xiaomi szczególnie zalecane są dla rodzin i osób z problemami alergicznymi oraz zamieszkałych w miastach o bardzo wysokim zanieczyszczeniu.

Obecnie mamy już dostęp do dość znacznej ilości badań klinicznych potwierdzających negatywny wpływ  zanieczyszczeń powietrza, w tym CO2 ( smog ) na górne drogi oddechowe –  jest to niezmiernie ważne szczególnie u dzieci i osób starszych. Najczęściej sprawdzanymi są pyły zawieszone oznaczane jako PM2.5 oraz PM10, wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, zanieczyszczenia gazowe oraz dioksyny i furany.

Długoterminowe wystawienie na tak szkodliwe czynniki jak wdychane powietrze może mieć bardzo złe konsekwencje dla zdrowia w przyszłości. Niestety większość polskich miast znacząco przekracza dopuszczalne normy wskaźników szkodliwych zanieczyszczeń. Oczywiście pośród regionów najbardziej zanieczyszczonych najczęściej znajdują się miast śląska, dolnegośląska oraz w okolicach przemysłowych oraz tzn. nieckach jak np. Kraków.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA AIR PURIFIER PRO - XIAOMI

Dlaczego warto wybrać nawilżacze i oczyszczacze powietrza Xiaomi ?

Chcemy, aby nasze dzieci i rodzina oddychały świeżym powietrzem we własnym domu. Nie wszyscy chcą od razu kupować bardzo drogie oczyszczaczy powietrza. Dlatego nawilżacze i oczyszczacze powietrza Xiaomi idealnie wpisują się w tą idee. Nie tylko są najlepsze, ale też ich cena jest bardzo rozsądna. Oczyszczacze wykazują się najwyższą skutecznością działania i robią prawdziwą furorę na polskim rynku. Są one niesamowicie wydajne, ciche i mają wiele zaawansowanych opcji, a kosztują tylko kilkaset złotych.

Nie ma nic lepszego od pozbycia się smogu i alergenów, a to właśnie z tym obecnie mamy największy problem.

Oczyszczacze powietrza Xiaomi mają bardzo estetyczny wygląd oraz posiadają bardzo przydatne, wielozadaniowe filtry. Najlepiej umieścić je w centralnym miejscu pomieszczenia, dzięki czemu będą wydajniej filtrować powietrze oraz pozbawiać je także nieprzyjemnych zapachów.

Najpopularniejsze w naszym sklepie internetowym nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza Xiaomi i nie tylko!

Nawilżacz ewaporacyjny Beautitec SZK-A420

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H

Filtr HEPA do oczyszczaczy powietrza Xiaomi

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro

Filtr HEPA do odświeżacza powietrza Air Purifier

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Beautitec SZK-A500

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Xiaomi

Oczyszczacz powietrza Xiaomi – Air Purifier 2H

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając najlepszy dla siebie nawilżacze lub oczyszczacze powietrza Xiaomi?

Każdy oczyszczacz lub nawilżacz marki Xiaomi  cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Ich obsługa jest bardzo jasna i prosta. Wielu klientów chwali je właśnie za wygodę oraz prostotę w użytkowaniu. Z łatwością można opanować wszystkie funkcje oczyszczacza powietrza Xiaomi lub nawilżaczy powietrza Xiaomi. Dość szeroki wybór sprawia, że klienci mogą spokojnie dobrać asortyment do swoich potrzeb oraz możliwości portfela.  Oprócz oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Xiaomi możecie u nas wybrać także czujniki temperatury oraz zanieczyszczenia powietrza.

Podsumowanie – oczyszczacze i nawilżacze powietrza Xiaomi

Polecając oczyszczacze powietrza Xiaomi  jeszcze raz podkreślamy ich wysoką skuteczność. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wdychamy smog i zarazki – dopóki nie znajdziemy się w miejscu, gdzie ich nie ma. Wtedy dopiero czujemy różnicę. Wielu klientów zwraca również uwagę na przystępną cenę gdyż zdarza się, że produkty konkurencyjne tego typu są po prostu o wiele droższe. Zapraszamy was do zapoznania się także z innymi ciekawymi produktami jakie oferuje nasz sklep internetowy Xiaomi!

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza Xiaomi – Sprawdź aktualne ceny i promocje w naszym sklepie internetowym

Staramy się oferować nasz sprzęt w możliwie niskich cenach dlatego często organizujemy różne promocje na różny asortyment. Wiemy jak drogie bywają najlepsze sprzęty elektroniczne. Zachęcamy do śledzenia aktualnych promocji w naszym sklepie poprzez regularne odwiedziny. Każdy z was na pewno znajdzie czasem dla siebie jakiś fajny produkt w dobrej promocyjnej cenie. Jeśli dbacie o jakość swojego życia oraz otoczenia na pewno warto abyście zobaczyli także inne produkty z kategorii dla domu lub smarthome. Mamy w nich wiele innowacyjnych rozwiązań z najwyższej półki! Przekonaj się!