Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Inteligentne zegarki Xiaomi smartwatch

Czym jest i jak działa inteligentny zegarek smartwatch Xiaomi?

Oczywiście podstawowym zadaniem zegarka Xiaomi jest mierzenie czasu. Jednak to nie to sprawia, że sięga po niego coraz więcej sportowców i osób aktywnych fizycznie. Co więc wpływa na to, że smartwatche (inteligentne zegarki Xiaomi) zyskują sobie coraz więcej zwolenników?

Oprócz wszystkich standardowych funkcji zegarek typu smartwatch pozwala na bieżąco monitorować różne aktywności fizyczne. Począwszy od ilości wykonanych kroków po puls, spalone kalorie i fazy snu. Dodatkową przydatną funkcji są alarmy – nie trzeba trzymać telefonu przy łóżku. Powiadomienia o połączeniach, wiadomościach SMS, poczcie e-mail. Te i wiele innych ciekawych funkcjonalności odnajdziecie w najnowszych i najbardziej popularnych smartwatch Xiaomi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejrzyj wszystkie nasze smartwatche i wybierz swój!

 

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTS

Co jeszcze potrafi zegarek smartwatch Xiaomi?

Zegarek Xiaomi typu smartwatch świetnie nadaje się do mierzenia postępów sportowych oraz poszczególnych treningów. Wykorzystywane są one przez osoby uprawiające bardzo różne dyscypliny sportu. Zarówno sporty indywidualne, z którymi najczęściej kojarzone są smartwarche Xiaomi po sporty zespołowe. Do najpopularniejszych dyscyplin należą – jazda na rowerze, bieganie, pływanie, wspinaczka, joga, czy wioślarstwo lub  fitness. Ze sportów zespołowych najczęstszymi dostępnymi trybami są piłka nożna i koszykówka. Wszystko oczywiście zależy od potrzeb użytkownika oraz od poszczególnych modeli. Przykładowo wodoodporne smartwatche będą nadawały się do pływania.

Smartwatch Xiaomi Haylou Solar LS05

Poznaj możliwości jakie mają najlepsze zegarki smartwatch Xiaomi!

Możliwości tych zegarków są naprawdę spore. Przykładowe funkcjonalności i zastosowania:

Alarm wibracyjny, Monitorowanie aktywności. Monitorowanie parametrów w czasie snu. Pomiar aktywności sportowej. Alert bezczynności. Pomiar prędkości, Monitorowanie tętna. Xiaomi oferuje różne rodzaje opasek monitorujących. Najnowszą i najciekawszą w ofercie jest obecnie opaska smartband Xiaomi Mi Band 5.

Smartwatch Xiaomi - Amazfit Verge

Oczywiście kolejne zegarki oferują współpracę również z najnowszymi modelami smartfonów Xiaomi. Zapraszamy was również do poznania innych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim ładowarki i powerbanki do swoich zegarków oraz np. folie i szkła ochronne. Dzięki temu wasz zegarek będzie nadawał się do użytku przez wiele lat. Zobacz cały nasz sklep Xiaomi online już teraz oraz inne dostępne kategorie elektroniki Xiaomi oraz innych producentów.

Wybierz swój zegarek Xiaomi smartwatch!