Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Akcesoria dla samochodu Xiaomi

Akcesoria do samochodu od Xiaomi – sklep internetowy

Potrzebujesz ładowarki lub kamery do samochodu?

A może szukasz uchwytów klasycznych lub magnetycznych na smartfona?

Te i wiele innych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Dla kierowców bardzo przydatne są dziś kamery rejestrujące to co się dzieje na drodze z przodu i tyłu auta. Ważne aby rejestrowany obraz był wysokiej jakości tak aby w przypadku stłuczki czy poważniejszego wypadku były zarejestrowane tablice drugiego auta. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kamery Xiaomi oraz innych marek rejestrujące obraz 4K i full HD. Dzięki temu będziesz zawsze zadowolony z jakości obrazu.

Kamera samochodowa Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Co jeszcze do samochodu znajdzie u nas każdy kierowca?

Dużą popularnością w naszym sklepie internetowym cieszą się ostatnio uchwyty magnetyczne oraz turbo ładowarki. To ważne aby Twój smartfon czy nawigacja były zawsze naładowane i trzymały się pewnie na uchwycie. Niestety słabej jakości uchwyty powodują, że wasz sprzęt może wylądować na ziemi przy gwałtowniejszym skręcie czy hamowaniu. U nas znajdziesz porządne i mocne uchwyty, które możesz zamontować w dowolnym, wygodnym dla Ciebie miejscu. Mocne i szybkie ładowarki sprawią, że Twój smartfon zawsze będzie na chodzie i nigdy nie zabraknie mu energii w baterii. Przekonaj się i zamów już dziś potrzebne akcesoria do samochodu!

uchwyt samochodowy do telefonu

Zobacz także inne produkty znajdujące się w naszym sklepie internetowym!

Oprócz smartfonów posiadamy również inne akcesoria do elektroniki Xiaomi np. folie, szkła hartowane i etui oraz ładowarki, słuchawki, odkurzacze, zegarki, opaski sportowe i wiele wiele innych. Zapraszamy do obejrzenia innych kategorii!