Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Opaski Xiaomi Mi Band

Xiaomi opaski Mi Band – smartband

Inteligentne opaski (smartband) Xiaomi Mi Band to sportowe zegarki pozwalające na bieżąco monitorować ilość kroków, przebytych dystans w metrach i kilometrach, ilość spalonych kalorii, monitorowanie pulsu, monitorowanie faz snu. W Polsce zyskują sobie coraz większą popularność ponieważ są lekkie, wytrzymałe i tańsze od klasycznych zegarków smartwatch. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie opaski Mi Band począwszy od pierwszej po najnowszą. Xiaomi Mi Band 6. Możesz u nas również zakupić opaski w innych kolorach oraz szkła i folie ochronne na nie aby zachować dłuższą trwałość produktu.

opaska mi band 5

Opaski smartband Xiaomi Mi Band – jakie dają możliwości?

Powiadomienia o połączeniach, wiadomościach SMS, poczcie e-mail
Alarm wibracyjny
Monitorowanie aktywności
Monitorowanie parametrów w czasie snu
Pomiar aktywności sportowej
Alert bezczynności
Pomiar prędkości
Monitorowanie tętna.

Dodatkową przydatną funkcji są alarmy – nie trzeba trzymać telefonu przy łóżku.

Na pierwszy rzut oka opaski mogą wydawać się podobne do smartwatch xiaomi jednak w praktyce mają one między sobie sporo różnic funkcjonalnych. Zazwyczaj zegarki typu smart watch posiadają nieco większe możliwości oraz zaprogramowane mają więcej trybów sportowych. Jednak wraz z nadejściem ery najnowszych opasek smartband Xiaomi Mi Band odchodzi to do przeszłości.

opaska xiaomi mi band 5 cena

Xiaomi Mi Band to nie wszystko co znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się także z innym asortymentem w naszym sklepie internetowym. Do opasek smartband Xiaomi Mi Band możesz u nas dokupić także szkła i folie ochronne oraz ładowarki. Możesz również dobrać odpowiedni kolor opaski. Dodatkowo oferujemy także najwyższej klasy smartfony, smartwatche i inne produkty dla domu.