O NAS – sklep internetowy Xiaomi4you.pl

Xiaomi4you.pl – jest to sklep internetowy, w którym każdy towar można obejrzeć, dotknąć i dopasować. To idealna opcja dla klientów, którzy wolą porozmawiać ze sprzedawcą, posłuchać porady, poznać zalety proponowanego asortymentu. W sklepie internetowym Xiaomi4you.pl można również oddać telefon, laptopa albo nawigację do naprawy, uzyskać poradę serwisanta czy po prostu sprzedać swoją komórkę.

Sklep internetowy Xiaomi4you gwarantuje:

  • Profesjonalną, stale szkoloną załogę, dysponującą najlepszą wiedzą w kwestii doboru i użytkowania oferowanych urządzeń,
  • Serwis pogwarancyjny.
  • 12 miesięczna gwarancja, 24 miesiące rękojmi

Nie zapomnij polubić naszej strony na Facebook.

Historia sklepu internetowego Xiaomi4you.pl

Sklep internetowy Xiaomi4you powstał w 2015 roku. Od kilku lat staramy się, aby nasza oferta akcesoriów GSM, telefonów komórkowych i innych urządzeń spełniała Państwa najwyższe wymagania, a jakość serwisu charakteryzowała się profesjonalizmem i solidnością. Kilkunastoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży pozwala nam nie tylko na doskonalenie profesjonalnej obsługi klienta, ale także uzmysławia jak ważne jest ciągłe badanie Państwa potrzeb. W naszych serwisach kompleksowo doradzamy i serwisujemy powierzony nam sprzęt.  Zapewniamy różnorodność oferowanych produktów i usług. Nasz serwis Xiaomi działa w zasadzie od samego początku prowadzenia sklepu i importu produktów tego producenta.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail o aktualnych promocjach w naszym e-sklepie prześlij do nas formularz kontaktowy z dopiskiem “Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o aktualnych promocjach”.