O NAS

Xiaomi4you – jest to sklep, w którym każdy towar można obejrzeć, dotknąć i dopasować. To idealna opcja dla klientów, którzy wolą porozmawiać ze sprzedawcą, posłuchać porady, poznać zalety proponowanego asortymentu. W sklepie Xiaomi4you można również oddać telefon, laptopa albo nawigację do naprawy, uzyskać poradę serwisanta czy po prostu sprzedać swoją komórkę.

Xiaomi4you gwarantuje:

  • Profesjonalną, stale szkoloną załogę, dysponującą najlepszą wiedzą w kwestii doboru i użytkowania oferowanych urządzeń,
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • 12 miesięczna gwarancja, 24 miesiące rękojmi

Nie zapomnij polubić naszej strony na Facebook.

Historia

Xiaomi4you powstał w 2015 roku. Od kilku lat staramy się, aby nasza oferta akcesoriów GSM, telefonów komórkowych i innych urządzeń spełniała Państwa najwyższe wymagania, a jakość serwisu charakteryzowała się profesjonalizmem i solidnością. Kilkunastoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży pozwala nam nie tylko na doskonalenie profesjonalnej obsługi klienta, ale także uzmysławia jak ważne jest ciągłe badanie Państwa potrzeb. W naszych serwisach kompleksowo doradzamy i serwisujemy powierzony nam sprzęt.  Zapewniamy różnorodność oferowanych produktów i usług.

Nasze umiejętności

Firma Xiaomi4you specjalizuje się w sprzedaży urządzeń takich producentów jak: Samsung, HTC, Sony, Xiaomi, Huawei, LG, Iphone, Asus, HP, Dell, Lenovo, Meizu oraz wielu innych. Nasz dział wsparcia technicznego jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty 10:00 – 15:00.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail o aktualnych promocjach w naszym e-sklepie prześlij do nas formularz kontaktowy z dopiskiem “Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o aktualnych promocjach”.