Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Hulajnogi Xiaomi i pojazdy elektryczne

Zobacz najnowsze hulajnogi elektryczne Xiaomi i inne pojazdy elektryczne

Hulajnogi elektryczne stają się coraz bardziej popularne w całej Polsce. Dotychczas często można było je zobaczyć na ulicach, ścieżkach rowerowych i chodnikach większych miast. Obecnie coraz częściej wykorzystywane są również w nieco mniejszych miastach.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele różnych modeli pojazdów elektrycznych. Głównie w naszej ofercie znajdziecie hulajnogi elektryczne.

Takie jak najnowszy produkt od Xiaomi: Mi Electric Scooter Pro 2

Hulajnoga Mi Electric Scooter pro 2

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 to pojazd idealny do jazdy po mieście. Maksymalna prędkość na poziomie 25 km/h oraz zasięg do 45 km pozwalają na komfortowe podróżowanie do pracy, szkoły, na zakupy czy na uczelnię. Ponadto za pomocą aplikacji możemy włączyć tempomat lub zablokować hulajnogę.

Elektryczne hulajnogi Xiaomi – wynająć czy kupić?

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta i jednoznaczna jak by mogło się wydawać. Wiele zależy od tego jak często i na jakie odległości potrzebujesz przemieszczać się po mieście lub w innych miejscach. Jeśli ruszasz się dość często np. załatwiasz sprawy w mieście to po około 1-2 miesiącach częstego wynajmowania przestanie być to opłacalne. Wtedy warto byłoby rozważyć zakup hulajnogi elektrycznej na własność. Zwłaszcza, że są one bardzo wytrzymałe, szybkie i będą Tobie służyć przez wiele lat. Świetnie sprawdzają się do jazdy po centrach dużych i zatłoczonych miast takich jak Warszawa, Łódź, Kraków czy Poznań, Wrocław albo Gdańsk.

Pojazdy i hulajnogi elektryczne to nie wszystko co znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Zachęcamy was wszystkich do zapoznania się z całością oferty jaką posiada nasz sklep internetowy xiaomi4you.pl. Znajdziecie u nas wiele przydatnych produktów dla domu i siebie. W zależności od potrzeb możecie u nas wyposażyć się w niezbędne akcesoria do smartfonów takie jak ładowarki czy power banki. Ponadto oferujemy szeroki zakres słuchawek i smartwatchy dla sportowców. Posiadamy wytrzymałe słuchawki wodoodporne dzięki, którym będziecie mogli uprawiać także sporty wodne bez ryzyka uszkodzenia swojego sprzętu.