Xiaomi oferuje nie tylko znakomite telefony, tablety i komputery, ale również inteligentne urządzenia dla domu. Wyposażone w funkcjonalności i czujniki, które ułatwiają codzienne życie. Wśród nich znajdziemy oświetlenie, akcesoria AGD, systemy bezpieczeństwa i wiele innych inteligentnych urządzeń, dzięki którym mieszka i żyje się przyjemniej.

Inteligentny odkurzacz odkurzy podłogę w całym domu, a po zakończonej pracy sam powróci do ładowarki, aby się naładować. Robot Xiaomi posiada kilkanaście czujników wykrywających położenie sprzętów, skanujących otoczenie 1800 razy na sekundę. Dzięki czemu tworzy wirtualną mapę pozwalającą na sprawnie poruszanie się po mieszkaniu.

Bezpieczny dom to kluczowa sprawa, zwłaszcza gdy wyjeżdża się na wakacje.  W tym przypadku idealnie sprawdzi się kamera IP Xiaomi, transmitująca obraz za pośrednictwem połączenia WiFi i sterowana za pomocą urządzeń mobilnych. Ta niewielka i łatwa w montażu kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 1080p. Posiada również szerokokątny obiektyw o kącie rejestrowania 110 stopni.

Inteligentna żarówka świeci przyjemnym dla oczu światłem o temperaturze 4000 K i można w niej dowolnie zmieniać natężenie oświetlenia za pomocą aplikacji. Bardzo długi okres użytkowania wynosi 11 lat. Oznacza to, że jest ekologiczna i nie trzeba jej często wymieniać. Posiada także zabezpieczenia przed przepięciami i jest energooszczędna.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi w standardowym trybie potrafi przefiltrować do 330 m sześciennych powietrza na godzinę. Usuwając z niego zanieczyszczenia takie jak kurz, dym papierosowy, roztocza, pyłki drzew. Skuteczną filtrację gwarantują trzyetapowe wymienne filtry HEPA. Które wykonane są z włókna węglowego. Jako instalacja inteligentnego domu, posiada wiele trybów pracy, takich jak automatyczny, nocny i intensywny. Można nim sterować aplikacją na telefon.

Showing 1–24 of 29 results

Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2

1,699.00 

Czujnik odległości Laser (LDS) skanuje otoczenie o 360 stopni, 1800 razy na sekundę, aby dokładnie odwzorować wnętrza domu. Trzy procesory śledzą ruchy w czasie rzeczywistym, a algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM) oblicza najbardziej optymalną drogę czyszczenia. Korzystając z aplikacji Mi Home, możesz włączyć i zdalnie sterować robotem, zmienić tryby czyszczenia i ustawić harmonogramy. Dodatkowo, potężny bezszczotkowy silnik prądu stałego Nidec, główna szczotka z regulowaną wysokością i akumulator litowo-jonowy 5200 mAh którego wystarcza na 2,5 godziny czyszczenia!  Kup Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2, i brud nie będzie miał szans!

Xiaomi Wzmacniacz sygnału WiFi Repeater 2

49.00 

Niesamowita siła sygnału. Do 300 Mbps prędkości transmisji.

Nie uzyskujesz doskonałego zasięgu Wi-Fi w domu? To dlatego, że grube ściany lub zakłócenia Wi-Fi mogą osłabić zasięg sygnału. Mi Wi-Fi Repeater 2 ma wbudowane anteny PCB o wysokiej wydajności, które zwiększają zasięg sygnału routera i zwiększają prędkość pobierania. Może także pomóc w automatycznym wyborze optymalnych kanałów Wi-Fi w celu przyspieszenia pobierania.