Serwisujemy urządzenia takich producentów jak: Samsung, HTC, Sony, Xiaomi, Huawei, LG, Iphone, Asus, HP, Dell, Lenovo, Meizu oraz wielu innych.

Serwis

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna naprawa sprzętu GSM to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom oryginalne produkty i profesjonalne usługi.

Każdy użytkownik smartfona, laptopa albo tableta doskonale zdaje sobie sprawę jak łatwo o wszelkiego typu uszkodzenia w tych urządzeniach. Wystarczy chwila nieuwagi, potknięcie bądź wyślizgnięcie się telefonu, aby stać się nieszczęśliwym posiadaczem tzw. pajączka na wyświetlaczu. To tylko jedna z wielu usterek, z którymi zgłaszają się do naszego punktu klienci.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zdiagnozowanie usterki i dobór odpowiednich części, najwyższej jakości. Naprawą i serwisem telefonów komórkowych zajmują się nasi doświadczeni, wyszkoleni pracownicy, dzięki czemu mamy pewność co do idealnego dopasowania części do konkretnych urządzeń oraz ich właściwego zamontowania. Na wykonane przez nas naprawy udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

Nieskrywaną dumą napawa nas widok uśmiechniętych min naszych klientów, gdy dowiadują się, że problem, z którym przyszli do nas da się rozwiązać od ręki. Nasze bogate doświadczenie składa się m.in. naprawa telefonów, tabletów, laptopów oraz innych urządzeń takich producentów jak: Samsung, HTC, Sony, Xiaomi, Huawei, LG, Iphone, Asus, HP, Dell, Lenovo, Meizu oraz wielu innych, wobec czego możemy zagwarantować szybki czas realizacji usługi po niskiej cenie.

Jesteśmy w stanie odblokować telefony zablokowane hasłem Xiaomi lub znakiem graficznym.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SERWISOWYCH