Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Eswing City-Road ES1349x

5,899.00 

Bezkonkurencyjny pojazd do jazdy po mieście i utwardzonych drogach rowerowych. Zdecydowanie wyprzedza swojego poprzednika pod względem mocy silnika – 1200 W pozwoli Ci na przejechanie nawet do 35 km.

Zobacz najnowsze hulajnogi elektryczne Xiaomi i inne pojazdy elektryczne

Hulajnogi elektryczne stają się coraz bardziej popularne w całej Polsce. Dotychczas często można było je zobaczyć na ulicach, ścieżkach rowerowych i chodnikach większych miast. Obecnie coraz częściej wykorzystywane są również w nieco mniejszych miastach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele różnych modeli pojazdów elektrycznych. Głównie w naszej ofercie znajdziecie hulajnogi elektryczne.

Hulajnogi elektryczne Xiaomi - wynająć czy kupić?

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta i jednoznaczna jak by mogło się wydawać. Wiele zależy od tego jak często i na jakie odległości potrzebujesz przemieszczać się po mieście lub w innych miejscach. Jeśli ruszasz się dość często np. załatwiasz sprawy w mieście to po około 1-2 miesiącach częstego wynajmowania przestanie być to opłacalne. Wtedy warto byłoby rozważyć zakup hulajnogi elektrycznej na własność. Zwłaszcza, że są one bardzo wytrzymałe, szybkie i będą Tobie służyć przez wiele lat.

Pojazdy i hulajnogi elektryczne to nie wszystko co znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Zachęcamy was wszystkich do zapoznania się z całością oferty jaką posiada nasz sklep internetowy xiaomi4you.pl. Znajdziecie u nas wiele przydatnych produktów dla domu i siebie. W zależności od potrzeb możecie u nas wyposażyć się w niezbędne akcesoria do smartfonów takie jak ładowarki czy powerbanki. Ponadto oferujemy szeroki zakres słuchawek i smart watchy dla sportowców. Posiadamy wytrzymałe słuchawki wodoodporne dzięki, którym będziecie mogli uprawiać także sporty wodne bez ryzyka uszkodzenia swojego sprzętu.