O NAS

Jesteśmy dystrybutorem smartfonów, power banków oraz akcesoriów firmy Xiaomi.
Marka Xiaomi, jej produkty strategia oraz jakość zdecydowały, że chcemy ją promować w Polsce. Dzięki współpracy z trzecim producentem smartfonów na świecie nasza firma zbudowała dla Ciebie najlepszą na rynku ofertę w Polsce.

Xiaomi4you gwarantuje:

  • Profesjonalną, stale szkoloną załogę, dysponującą najlepszą wiedzą w kwestii doboru i użytkowania oferowanych urządzeń,
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • 12 miesięczna gwarancja, 24 miesiące rękojmi

Nie zapomnij polubić naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/xiaomiforyou

Historia

W dniu 6 kwietnia 2012 powstaje firma Xiaomi, zajmująca się produkcją smartfonów opartych na systemach Android z firmware MIUI. W sierpniu 2012 Xiaomi wypuściło swój pierwszy telefon Mi 1, stanowiący połączenie Samsunga TouchWiz oraz Apple iOS.

2012 Mi1/Mi2

W sierpniu 2012 firma ogłosił nowy produkt Xiaomi Mi2 smartfon. Telefon był zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 z czterordzeniowym układem 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM i układem graficznym Adreno 320.

2013 Sukces!

Xiaomi podała w dniu 24 września 2013 roku, że sprzedała ponad 10 milionów smartfonów Mi2 w ciągu ostatnich 11 miesięcy.  W tym samym roku Xiaomi został ogłoszony jako piąta, najczęściej używana marka smartfonów w Chinach. W 2013 roku sprzedano 18,7 mln telefonów.

2014 Mi4

Xiaomi ogłasza międzynarodową ekspansję poza Chiny z ich pierwszą siedzibą w Singapurze. Na początku roku poinformowano o powstaniu Xiaomi Redmi oraz Mi3. W dniu premiery wszystkie telefony zostały wyprzedane w przeciągu 2min od otwarcia sklepu.

2015 Gigant

Xiaomi osiąga miano giganta elektroniki konsumenckiej. Firma jest obecnie trzecim największym na świecie producentem smartfonów. To oznacza, że sprzedaje ich więcej niż LG, Sony czy Microsoft.

Nasze umiejętności

Firma Xiaomi4you specjalizuje się w sprzedaży smartfonów i innych urządzeń marki Xiaomi. Nasz dział wsparcia technicznego jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty 10:00 - 14:00.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail o aktualnych promocjach w naszym e-sklepie prześlij do nas formularz kontaktowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o aktualnych promocjach".